Usługi

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wiosna, lato, jesień, zima... Twój ogród o każdej porze roku potrzebuje innej pielęgnacji. Korzystając z usług ekspertów masz pewność, że Twoja roślinność przetrwa każdą porę roku.

Tworzenie ogrodów

W ramach tworzenia i rewitalizacji ogrodu dostarczymy Państwu wszystkie niezbędne materiały oraz przygotujemy i ukształtujemy teren. Współpracując z architektem krajobrazu stworzymy projekt ogrodu oraz ustalimy ramy czasowe jego wykonania. Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych oraz firm z całej Wielkopolski a w przypadku dużych projektów również z innych województw.

Images

Nawadnianie

Systemy nawadniające zieleń ogrodu pozwalają utrzymać go w różnych warunkach pogodowych i cieszyć się obfitą, rozrastającą się roślinnością, nawet w okresie gorącego lata. Poza zmniejszeniem czasu pielęgnacji, wielkim plusem tego rozwiązania jest możliwość zaoszczędzenia wody. Nasz zespół od lat z powodzeniem projektuje oraz instaluje sprzęt nawadniający.

Images

Pielęgnacja

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi oraz wiedzy naszych fachowców jesteśmy w stanie zadbać oraz użyźnić każdy teren tak, aby w przyszłości móc posadzić na nim rośliny. Oferujemy całoroczną pielęgnację ogrodów. W zakres tej usługi wchodzi: przycinanie krzewów i żywopłotu, usuwanie chwastów, grabienie liści, wycinka drzew i krzewów oraz przesadzanie drzew przesadzarką.

Images

Prace brukarskie

Poza usługami ogrodniczymi zajmujemy się również układaniem kostki brukowej. Tworzymy nie tylko estetycznie wyglądające, ale również i bardzo trwałe konstrukcje. Dzięki naszemu zapleczu sprzętowemu(koparka, przesadzarka, walec) jesteśmy w stanie pracować na każdym, nawet mocno nierównym terenie. Sprawdź przykładowe realizacje w galerii.Trzciel.

Images